O nás

Specializujeme se na marketing na internetu. Naše služby využívají firmy, které chtějí prostřednictvím internetu zvýšit prodejní výsledky, posílit svojí značku a postavení na trhu. Velikost Vaší firmy nebo obor v kterém podnikáte nejsou pro nás rozhodující. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vždy se snažíme nalézt řešení, které optimálně vyhovuje klientským požadavkům a potřebám.


Služby pro marketing na internetu

Na jedné adrese nabízíme všechny služby, které jsou nezbytné pro dosažení Vašich obchodních cílůMarketing na internetu na internetu. Zákaznický servis poskytujeme v rámci celé ČR. Našim klientům pomáháme pronikat na zahraniční trhy. Využíváme rozsáhlých zkušeností ověřených dlouholetou praxí.
Úspěšné výsledky naší práce jsou založené na znalostech internetového prostředí, technologickém zázemí a především na odbornosti našich specialistů. Zákazníkům nabízíme konkrétní přidanou hodnotu navíc, která jim umožňuje být krok před konkurencí.

  • Realizujeme kreativní marketingové strategie.
  • Najdeme Vaše konkurenční výhody a jedinečné prodejní argumenty.
  • Tvoříme graficky atraktivní www stránky a e-shopy.
  • Jsme specialisté na SEO, optimalizaci pro vyhledávače.
  • Píšeme svěží texty, které opravdu prodávají.
  • Pro marketing na internetu navrhujeme účinné propagační metody.
  • Spravujeme a rozvíjíme realizované weby a e-shopy.
  • Poskytujeme DTP služby a print marketing.

Měřitelný výkon

Výsledky naší práce jsou snadno měřitelné pomocí nástrojů pro výkonnostní internetový marketing. Webová analytika spolehlivě měří zvyšování prodejního výkonu - prodej více zboží nebo služeb většímu počtu zákazníků. Zvyšování prodejních ukazatelů je jedním z hlavních měřítek úspěšnosti našich služeb.


Péče o klienty

Zákazníci naší společnosti si mohou být jisti dokonalostí péče o jejich potřeby. Odborné poradenství, osobní přístup, řešení na míru či klientský servis jsou poskytovány na vysoké úrovni. Klientům nabízíme kvalitu, jistotu a pocit bezpečí.


Kreativita a inovace

Mezi hlavní náměty naší každodenní práce patří kreativní přístup a aktivní hledání inovací. Marketing na internetu se velmi rychle vyvíjí, a pokud chceme být lepší než ostatní, musíme naše postupy neustále zdokonalovat.

„Existují společnosti, které se aktivně podílejí na tom, aby se něco změnilo, pak ty, které sledují co se mění, a nakonec ty, které se diví co se změnilo.“Katalog služeb

Doporučujeme:

Více

—————