Copywriting, píšeme svěží texty pro web

Copywriting - psaní textů pro web je důležitou součástí tvorby internetových stránek.
SEO konzultanti a lidé z oddělení copywritingu naší internetové agentury, Vám poradí jak vytvářet zajímavý text pro web. Dozvíte se, jak napsaný obsah co nejlépe optimalizovat pro nejdůležitější internetové vyhledávače.SEO copywriting

Máte na webu zajímavý textový obsah? Zviditelněte Vaše stránky v internetových vyhledávačích vhodnou optimalizací textů!
SEO copywriting říkáme disciplíně, která se zabývá psaním textů optimalizovaných pro vyhledávače.


Copywriting pro web - prodávejte textem!

5 základních informací o copywritingu

Proč mnoho podnikatelů působí na internetu neúspěšně?


1. Kdy nevítězí jenom nízká cena?

CopywritingProdávat zboží nebo služby prostřednictvím webu znamená prodávat textem a grafickými prvky, které se zobrazují na monitorech uživatelů internetu. Přesvědčte Vaše zákazníky slovy i obrázky, a k tomu dobře zvládněte celý obchodní proces. Lidé pak právě u Vás nakoupí produkt, který lze jinde koupit levněji a rádi se k Vám budou vracet.
Vytváření obsahové strategie je jednou z nejdůležitějších částí tvorby www stránek. Disciplíně, která prosazuje Vaší značku a prodává zboží kvalitním obchodním textem říkáme copywriting. Člověk, který vytváří svěží obsah, vymýšlí reklamní slogany a stylizuje jazyk je copywriter »


2. Proč prodáváte přes web méně než jste očekávali?

Máte nové internetové stránky s kvalitním webdesignem a dobrou použitelností? Do tvorby webu jste investovali nemalé peníze, zákazníci přesto prostřednictvím Vašich nových stránek nenakupují. Učiní několik prokliků, ale objednávku nakonec nerealizují. Váš obrat se výrazně nezvyšuje, web neplní cíle, které jste očekávali. Proč? Web se nachází ve stavu, kterému říkáme obsahová nouze - Váš copywriter neodvedl dobře svojí práci.


3. Čím se liší copywriting pro internet?

Práce copywritera by se mohla zdát podobná jako práce novináře, který musí psát zajímavé články, aby se noviny dobře prodávaly. Copywriting pro web se však od klasického liší. Uživatelé obsah na webu nečtou pozorně, většinou ho jen rychle procházejí a hledají hlavní body zájmu. Proto sdělujeme maximum informací co nejstručněji, optimalizujeme tak web pro snadné prohlížení.


4. Potřebuji kvalitní copywriting pro můj web?

CopywritingVaše internetové stránky musí nabídnout uživatelům důležité informace během několika sekund. Pokud odvedete pozornost zákazníka od nalezení potřebného obsahu odejde ke konkurenci, která je pouze o jedno kliknutí vedle.
Kvalitní obsahová strategie je proto nezbytná pro dosažení obchodního úspěchu na internetu.


5. Přečtěte si jeden odstrašující příklad!

Příkladem neúspěšného copywritingu je následující věta, kterou uvádí jedna významná IT společnost na svých webových stránkách:
„Naše práce je dále rozšířena o další služby pokrývající potřeby zajištění komplexní nabídky - od poradenství přes analýzy současného i budoucího stavu obchodování nebo vnitro firemních a vnějších procesů, které mohou díky konkrétnímu řešení přinést nová pozitiva, dále přes zajištění potřebné kvality provozních nutností ve formě hardwaru a softwaru až po podporu firemní značky, prodeje či nového produktu pomocí e-marketingu.“
Uvedený text určitě neosloví a není ani příliš svěží, co říkáte?


Katalog služeb

Doporučujeme:

Více

—————