B


Písmeno B sponzoruje:

Proktologie Praha, HemoClinic

Proktologie se zaměřuje na ambulantní léčbu všech nemocí konečníku. Mezi specializaci této proktologické kliniky patří odstraňování a léčba hemeroidů, slizničních výhřezů a léčba análních fisur neboli řitních trhlin. Hemeroidy a anální fisury proktologie HemoClinic léčí s vysokou úspěšností.


B jako Buzz Marketing

Backlink

Backlink neboli zpětný odkaz směřující z jiného webu na Váš web. Zpětné odkazy jsou důležitou součástí off page faktorů v oblasti SEO, optimalizace pro vyhledávače.

Ban, banování nebo zabanování

Odstranění webu z databáze vyhledávače z důvodu porušení některých pravidel vyhledávačů.

Black Hat SEO

Jde o postupy při optimalizaci internetových stránek, které jsou v rozporu s pravidly vyhledávačů. Např.: cloaking - podsouvání obsahu, doorway page, made for money stránky, duplicity - mirror stránky, linkfarmy, deceptive redirect - klamavé přesměrování, plovoucí zpětné odkazy, skrytý obsah pomocí CSS atd. Často vedou k penalizaci či vyřazení webu z výsledků vyhledávání - k zabanování webu.

Branding

Je marketingový pojem pro práci se značkou - budování a posilování značky. Internet je pro branding velice důležité médium. Internetový marketing zahrnuje různé propagační metody, strategie a taktiky, které lze k posilování značky efektivně využít.

Breadcrumb Navigation - drobečková navigace

Drobečková navigace je nezbytnou součástí webu. Jejím úkolem je pomáhat uživatelům v lepší orientaci a ukazuje návštěvníkovi, kde se právě nachází a jak se lze jednoduše vrátit zpět.

Broad Matching - větší shoda

Možnost nastavení porovnání klíčových slov v PPC kampani takovým způsobem, aby se reklama zobrazila pro všechny termíny, které obsahují zadané klíčové slovo nebo frázi.

Buzz Marketing

Marketing zaměřený na vyvolání rozruchu kolem určité značky, společnosti, produktu nebo akce. Cílem buzz marketingu je nabídnout zajímavé téma pro diskusi mezi lidmi.Katalog služeb

Doporučujeme:

Více

—————