C


Písmeno C sponzorují:

Půjčovna karavanů

AUTO DANTE je léty prověřená půjčovna obytných aut a karavanů pro skvělou letní nebo zimní dovolenou. Firma nabízí pronájem obytných vozů kvalitní italské značky RIMOR a vše pro vaše pohodlí na cestách.


CYKLOVOZÍK.CZ

S dětmi stále v pohybu, báječné rodinné výlety, bezpečně za zdravím i za zábavou. Cyklovozík.cz - prodej a půjčovna dětských vozíků za kolo v Praze.


C jako Copywriting

Click Fraud

Automatizovaný skript nebo počítačový program napodobují chování uživatele a klikají na placené PPC reklamy za účelem zvýšení nákladů, nebo zhoršení efektivity PPC kampaně konkurenční strany. Toto podvodné konání nazýváme Click Fraud.

Cloaking - podsouvání obsahu nebo zastírání obsahu

Cloaking je podvodná SEO technika. Znamená podsouvání rozdílného obsahu. Obsah určený pro uživatele je jiný než pro vyhledávače. Cílem této SEO techniky je ovlivnit výsledky vyhledávání.

CMS - Content Management System

CMS je administrační systém pro tvorbu www stránek a jejich správu. Umožňuje úpravu obsahu bez detailních znalostí tvorby internetových stránek, usnadňuje práci v týmu apod.

Copywriter - textař

Copywriter je tvůrce svěžích a obchodně úspěšných textů určených pro reklamu, webové stránky, tiskové zprávy, PR články apod.

Copywriting

Copywriting je obor zabývající se profesionálním psaní textů, které jsou čtivé a zároveň obchodně úspěšné.

Corporate Identity - firemní styl

Corporate Identity je ucelený firemní styl, kterým se prezentuje společnost na veřejnosti. Zahrnuje jednotnou vizuální prezentaci firmy ve všech marketingových oblastech. Důležitou součástí corporate identity je také tvorba www stránek.

Crawling

Roboty vyhledávačů (crawleři) procházejí nepřetržitě miliardy internetových stránek a sbírají data do svých databází. Tomuto procesu říkáme crawling.

CTR - Click Through Rate

Pojem CTR - míra prokliku se používá v souvislosti s PPC reklamou a vyjadřuje její efektivitu. Jde o poměr mezi počtem kliknutí na reklamu a celkovým počtem zobrazení PPC reklamy.Katalog služeb

Doporučujeme:

Více

—————