D


Písmeno D sponzoruje:

Auto-pneu-servis Jenda s.r.o.

Profi pneuservis v Praze 5 - Radlicích spolehlivě přezuje a uskladní vaše pneu. Autoservis provádí opravy aut všech značek.


D jako Duplicitní stránky

Deceptive Redirect - klamavé přesměrování

Podvodná SEO technika, která přesměruje uživatele na jiné cílové místo. Uživatel klikne na vybranou stránku a podle popisu se domnívá, že vstupuje na stránku s obsahem, který je pro něj relevantní, je však přesměrován jinam. Deceptive redirect se také používá v konkurenčním boji na internetu. Při prokliku na konkrétní výrobek je uživatel přesměrován na výrobek konkurence.

Deep Content Pages

Jsou obsahové stránky uložené hluboko ve struktuře webu. Velmi často bývají jen těžko dostupné z titulní stránky webu, proto mívají nízkou návštěvnost bez ohledu na kvalitu obsahu a vyhledávač je může vnímat jako málo významné.

Doorway Page - stránka přede dveřmi

Podvodná vstupní stránka je jednou z Black hat SEO technik. Princip Doorway page je založen na stránce, která je optimalizována pro roboty vyhledávačů. Uživatel je pak z Doorway page automaticky pomocí JavaSriptu přesměrován na cílovou stránku.

Duplicitní stránky - duplicitní obsah

V případě, že je na dvou různých URL adresách totožný obsah jde o duplicitní stránky. Pokud na tuto skutečnost přijde vyhledávač začne stav vyhodnocovat. Může dojít k vymazání jedné ze stránek z databáze vyhledávače. Většinou vyhledávače z databáze odstraňují duplicitní stránku, která byla zaindexována jako poslední, nemusí to však být vždy pravidlem.Katalog služeb

Doporučujeme:

Více

—————